Catering dietetyczny

Fundamentem zdrowego stylu życia jest dobrze spersonalizowana i urozmaicona dieta. Nie powinna ona łączyć się jednak z wyrzeczeniami czy głodówkami, i być przystosowana do preferencji klienta.

Nie wszystek jednak jest mistrzem patelni ani dietetykiem, by prawidłowo obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i makroskładniki. Na wesele jest znacznie prostsze rozwiązanie- catering dietetyczny! To doskonała alternatywa dla osób, które nie mają czasu, albo umiejętności kulinarnych, a chcą zadbać o to, co trafia na ich talerz.

A co skrywają boxy dietetyczne? Nade wszystko będą toż gotowe dania spersonalizowane pod odbiorcę. Sztab kucharzy i dietetyków dba o to, ażeby były one pełnowartościowe, zawierały warzywa i owoce sezonowe oraz odpowiednią podaż składników.


Zaopatrzenie dla barów i restauracji: buty kucharskie, polo dla barmanów.


Przed zakupem bowiem każde zamówienie jest dobrze rozpatrywane, a dieta ustalana pod klienta. Pod uwagę brane są róże czynniki: ilość spożywanych posiłków, rodzaj pracy czy aktywności fizycznej, którą trzeba wliczyć do ogólnego bilansu kalorycznego. Po drugie uwzględniane są, przy tworzeniu cateringu dietetycznego wszelkie alergie oraz indywidualne preferencje żywieniowe. Miłośnicy wegetarianizmu, lub veganie także znajdą tutaj coś dla siebie.

Co można zaobserwować, już po miesiącu stosowania cateringu dietetycznego?! Przede wszystkim na poprawę jakości zdrowia, nie wyłącznie organizm będzie dobrze odżywiony i nawodniony, ale a w połączeniu ze sportem, skóra nabierze jędrności oraz blasku. Boxy dietetyczne to również oszczędność czasu oraz pieniędzy, które można poświęcić na inną strefę życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *